גידול זקן צרפתי 7 הכללים המרכזיים

רובנו מכירים את הסגנון הפמפורסם העונה לשם הזקן הצרפתי, אך, מעטים מאיתנו מודעים להיסטוריה של הסגנון, ממה הוא מורכב, ואיך בכלל אפשר לעצב אחד כזה? מבחינה היסטורית שם הזקן הינו זקן VAN DYKE אשר נקרא על שם הצייר הפלמי המפורסם אנתוני ואן דייק. עד כאן לחלק של ההיסטוריה, ועכשיו לנושא שיותר מעניין אותנו, איך אפשר לעצב זקן כזה? להלן 7 הכללים של אתר זקנים בע"מ לזקן צרפתי מוצלח:

 

1. איך מתחזקים זקן צרפתי?

זקן  צרפתי מתוחזק היטב יכול לשפר את המראה והגבריות של כל גבר, מזמרי רוק ועד כוכבי סרטים מובילים. הזקן מורכב משילוב פשוט של  שפם וזקן.  הזקן הצרפתי מתייחס בדרך כלל לעקומת שפם הנוטה למטה משני צדי הפה  כאשר לבסוף היא מתחברת עם הזקן  המכסה את הסנטר בלבד,

 

2. המאפיין המרכזי של הזקן צרפתי 

אחד המאפיינים העיקריים שמזוהים עם הזקן צרפתי הינו ההופעה המסודרת. הגברים שבאמת משקיעים בזקן הצרפתי שלהם מקצצים אותו בתדירות גבוהה האורך והעובי של הזקן הצרפתי יכול להשתנות מאדם לאדם [בהתאם לההעדפות ולאופן צמיחת הזקן]   חשוב ליין ששפם עבה יכול לגרוע מן המראה הסופי של הזקן הצרפתי,  באופן אידיאלי,העור בחלק העליון של השפה צריך להיות גלוי משני צדי השפם צריך להתחבר עם הזקן  הנמצא על הסנטר.  חשוב לציין שישנן מספר גרסאות של זקן צרפתי בהן השפם אינו מתחבר עם הזקן.  זאת ועדו, אורך זקן ואן דייק  אידיאלי הינו בדרך כלל  בין 2.5  ל- 5 ס"מ.

3. למה אתם צריכם לשמור על החלק התחתון של הזקן [זה שמתחת לסנטר]

החלק התחתון של זקן צרפתי בדרך כלל מכיל צורה מעוגלת ועליו לכסות את העקומה של הסנטר.  יש לדאוג לכך שהלחיים מגובה בסיס התנוך [באוזן] ועד זוויות הפה מגולחות למשעי ולא גודלים עליהן זיפים. בדרך כלל כל שיער שיגדל לאורך הלחיים  בדמות פיאות או זיפים  לא יבוא בטוב עם סגנון הזקן הצרפתי, ועל מנת לשמור על שלמות הסגנון מומלץ לעשות מאמץ ולא  לגדל שערות מתחת לנקודה התחתונה של תנוך האוזן.

הלכתם על זקן צרפתי,  אבל אתם מרגישים שאתם צריכים עוד דחיפה?  הצטרפו לקורס עיצוב וטיפוח הזקן של אתר זקנים בע"מ בחינם לגמרי!

4. החלטתי לגדל זקן צרפתי, איך מתחילים? 

תפסיקו להתגלח למשך שבוע בנקודה הזו הספם שלכם יהיה באורך הנוכן על מנת להתחיל את עיצוב הזקן הצרפתי. אחרי שעיצבתם את השפם תדאגו ששאר חלקי הפנים שלכם יהיו מגולחים למשעי [ לא לגעת בשערות הזקן שנמצאות על הסנטר]

5. איך ממשיכים?

כאשר הזקן שלכם מתחיל לגדול, מומלץ להתחיל להשתמש במכונה לגילוח זקן על מנת לעצב את הפס המפורסם של הזקן הצרפת, בנקודה זו בתקווה כבר ביססתם שפם מכובד.

6. הטוויסט המפורסם של הזקן הצרפתי

אם אתם מעוניינים להוסיף לסגנון הזקן הצרפתי את הטוויסט שלו תנסו לסלסל את השפם כלפי מעלה,  במידה ויש לכם סגנון שיער עקשן תעשו שימוש בווקס לזקן על מנת לייצב את השפם ולהשאירו במקום.
רוצים לדעת איך לעצב זקן בצורה הטובה ביותר?  הרשמו לקורס המקוון שלנו:

Leave a Reply