איך לסדר את הזקן שלך בצורה בטוחה

אז גידלתם זקן והוא הגיע למימדים לא פופורציונאלים! הוגיע הזמן לתספורת,  מכיוון שאתם מעוניים לקח את העניינים לידיים שלכם ולהימנע מללכת לספר מקצועי  ריכזנו עבורכם מספר כללים לאיך לסדר את הזקן כמו שצריך באדיבותו של ה BEARD BARON ולהשאירו מטופח [שלא תפסיקו לקבל מחמאות חס וחלילה] איך לוקחים את סידור הזקן בידיים שלכם? המון דברים יכולים להשתבש אם אתם בוחרים לקצץ את הזקן שלכם לבד, זה לFן חשוב ליישם את הכללים הבאים: כדי לא להגיע לנקודת התיסכול והאל חזוק ולא להגיע למצב שבו אתם פשוט עושים טעויות בקיצוץ הזקן כדי להקשיב לקרוא את הכללים הבאים:

תמתינו עד שיהיה לכם רעיון מובנה לאיך אתם רוצים שהזקן שלכם יראה

חכו מעט זמן ותחליטו איך  אתם רוצים שהזקן שלכם יראה, תחשבו ותדמיינו איך אתם רוצים לעצב את בזקן שלכם [ אי אפשר לחזור מטעויות ברגע שכבר קצצתם את הזקן]

  1. תגיעו עם רעיון מובנה לאיך אתם רוצים שהזקן יראה בסופו של דבר

    תחליטו על גבולות גזרה,  לא לעשות החלטות חפוזות מהרגע שהתחלתם לסדר את הזקן,  תחילטו אם אתם מקצצים את החלק התחתון, את הצדדים של הזקן או מתרכזים בקיצוץ של השפם. תזכרו תמיד, שכמו שמגדירים לספר איך אתם רוצים שהתסרקות שלכם תראה בסוף התספורת, ככה גם אתם מתחילים את עיצוב הזקן שלכם.

  2. לא לקצץ את הזקן אחרי המקלחת

המלצה הרווחת בקהילת מגדלי הזקן הינה לעולם לא לקצץ ולסדר את הזקן כאשר הוא רטוב,  כאשר שיער רטוב השיערות נוטות להתקווץ ואמת המידה של איך הזקן שלכם באמת נראה אינה אמינה, לכן, תמתינו עד שהזקן יתייבש במלואו ואז תתחילו את מלאכת הקיצוץ.

  1. באיזה כלים להשתמש ברגע שאתם קוצצים את הזקן?

מכונה לקיצוץ זקן, מסרק ומספריים,  אלו הכלים שאתם רוצים לעשות בהם שימוש בזמן קיצוץ הזקן.

מומלץ להשתמש בקוצץ הזקן המאפשר מספר רמות ולהשתמש ברמה הכי גבוהה האפשרית על מנת להימנע וקיצוץ מסיבי של הזקן. להיות עדינים! אתם לא רוצים בטעות לעשות תנועה שתעלה לכם בזקן שטיפחתם. תשמשו במסרק לזקן-  תשתדלו לסרק את הזקן שלכם כלפי חוץ כנגד כיוון הגדילה של השיער [ הכלל הזה רלוונטי רק  לשערות שגדלות בחלק התחתון של הפנים ולא נוגע לזקן שצומח על הלחיים וסנטר].  שימו לב שאחרי שסירקתם את הזקן כלפי מעלה, עליכם לסרק אותו בצורה ישרה כלפי מטה. בצורה כזו, את תחשפו את כל השערות שלא מסתדרות ונוטות לצדדים אותם אתם רוצים להוריד. מספריים- תוודאו שאתם משתמשים במספררים שמיועדות לקיצוץ שיער.  שימוש במספריים מאפשר לכם עבודה יותר סזיפית אבל מדוייקת.  ככה תוכלו להימנע מטעויות עם המכונה  לעיצוב השיער.   בזמן הקיצוץ עם המספריים תשמרו על המספריים מגבילות לפנים שלכם, ולעולם אל תפנו אותן לכיוון הזקן, זהו מתכון לטעויות וגיזום לא נכון של הזקן.  תנועות עדינות הינם גם הגישה הנכונה לעיצוב הזקן, אתם אף פעם לא רוצים להוריד כמויות רציניות של זקן,  תזכרו תמיד שקשה מאוד לחזור מטעויות בנוגע לעיצוב הזקן שלכם.

רקע לבן: תשמרו על רק לבן מאחוריכם, חולצה לבנה או קיר לבן,  אם יש לכם זקן בהיר תדאגו לרקע כהה.  הרקע עצמו מאפשר לכם לראות את כל השערות הארוכות שמתחבאות אי שם על הפנים שלכם והורסות את הצורה המסודרת של הזקן שלכם.

תהנו-חשוב להיות סבלניים כאשר אתם מגיעים לסידור הזקן שלכם,  הכלל הראשון שהזכרנו פה היה שכל טעות שהיא יכולה לעלות לכם בצורה ובאופי של הזקן שלכם לכן, תמיד כדי לבצע קיצוץ כאשר אתם צלולים, סבלניים ויודעים בדיוק למה אתם מכוונים בתספורת שאתם עומדים לבצע.

שמן לזקן:

שימו לב, על מנת לקבל תוצאות מקסימאליות בחיזוק שערות הזקן שלכם עליכם לנהל שיגרה בה  אתם מורחים שמן לזקן על שיער הפנים שלכם על בסיס יומי, מספריים לסידור הזקן.

Leave a Reply