ההבדלים החשובים ביותר בין באלם, ווקס ושמן לזקן

מהם ההבדלים בין ווקס, באלם ושמן לזקן?

‎‎‏‏יש המון כלים בארגז למגדל הזקן המתחיל והמתקדם, אך לעיתים קרובות, גם מגדל הזקן הוותיק מתקשה להסביר מהם ההבדלים שבין החומרים השונים בהם ניתן לעשות שימוש בטיפוח הזקן.  להלן הסבר קצר על שלושת החומרים המרכזיים שצריכים להיות לך על המדף באמבטיה.

1 שמן לזקן:

שמן לזקן הוא החומר האולטימטיבי לטיפוח הזקן ואנחנו בזקנים בע"מ אומרים כל יום תודה למי שהביא את המוצר הזה לעולם!  השמן עוזר למגדל הזקן לספק  לחות  שכלכך חסרה לשיער הזקן. לא רק זאת, שמן לזקן עוזר להביא גם לחות שחסרה לעור הפנים אשר לא חשוף כלכך לשמש במהלך גידול הזקן, טיפ לכל מגדל זקן מתחיל, אל תשכח את העור שמתחת לזקן שלך. יש הבדל עצום בין זקנים ששמים עליהם שמן לזקן בצורה קבועה לזקנים מוזנחים שלא שמים עליהם שמן לזקן,  תזכרו שזקן הינו שיער לכל דבר, ולכן, כמו שאתם חופפים את השיער על הקרקפת שלכם, ככה גם יש לדאוג לשער הפנים שלכם.  מרבית הגברים המזוקנים ישימו את השמן על שיער הפנים שלהם בבקרים או לאחר מקלחת, זאת כמובן לאחר שיבשו את הזקן שלהם [תזכרו מה אומרים על שמן ומים].

עדיין מבולבל?  הצטרף לקורס עיצוב וטיפוח הזקן שלנו עוד היום...

2  שעווה - ווקס לזקן:

הווקס הוא כלי מדהים שעוזר לך להגן  על הזקן שלך,הווקס עוזר לך למשוך את שערות הזקן למטה לכיוון הצוואר והסנטר, למרות שגם השמן עוזר לך לעשות זאת, הווקס הוא בדרך כלל חומר יותר מרוכז המציע אחיזה יותר איתנה בשערות הזקן, הוא בדרך כלל עוזר לאנשים עם זקן מאוד קופצני ולא ממושמע.  הווקס משמש גברים מזוקנים רבים לסיגנון הזקן שלהם,  מה זה אומר?  אם אתם בקטע של סידור השפם שלכם בצורה מסויימת, או לחלופין משיכה שלו לכיוונים מנוגדים או תסרוקות משוגעות כאלו ואחרות הווקס הוא המוצר בשבילכם. בשעווה עושים שימוש נרחב בתחרויות של זקנים על מנת לפסל ולהחזיק את זקן במקום.  שעווה, כמו שמן לזקן  גם מגיעה במגוון ריחות שונים,  לעיתים קצת יותר מתוחכמים מהריחות של השמנים ומחזיקים מעמד יותר זמן. השעווה/ווקס עשויים בדרך כלל משעוות דבורים, שמן קוקוס או חמאת אגוז שיאה ושמנים ריחניים. שעווה היא כלי נהדר שעוזר לשמור על הזקן נקי, יפה וחזק.  כל אלו תוך כדי שמירה על הזקן מפני נזקי מזג האוויר.

השימוש הנפוץ של שעווה לזקן בעיצוב זקנים משוגעים

3  באלם לזקן:

באלם לזקן הוא התוצר של ערבוב שמן ושעווה,  הבאלם כולל רכיבים משני העולמות [שמן לזקן וווקס] אשר עוזרים להחיות את הזקן ולספק לו אחיזה טובה. כמו השעווה והשמן מדובר במוצר המגיע במגוון ריחות. שלא כמו שעווה, אין לבאלם אחיזה חזקה ושווה לזו שהשעווה מציעה, ולכן, שימוש בבאלם לזקן מומלץ בעיקר לבעלי זקן קצר.

לשאלה המתבקשת, באיזה מוצר כדאי לכם להשתמש?  והתשובה: תנסו את כולם!  אין כל מניעה, ובביטחון אף אחד מהמוצרים האלו לא יגרום נזק לשערות הזקן שלכם, אלא רק יעודד צמיחה, ירכך אותם ויביא עוד לחות וויטמינים לעור הפנים שלכם.

מעוניינים לדעת איך לגדל זקן בצורה נכונה?  הצטרפו לקורס עיצוב הזקנים המקוון שלנו

Leave a Reply