הסיבות לאיך ולמה לגדל זקן בישראל?

איך לסדר את הזקן שלך בתחילת הדרך?

אז זהו, הגעת להחלטה, לא מעניין אותך מה החברה, החברים או ההורים יגידו,  אתה מעוניין לגדל  זקן.  עכשיו עולה השאלה איך אתה צריך לגדל אותו,  לצור העניין ריכזנו עבורך כמה הנחיות  לאיך לגדל את הזקן שלך בצורה הטובה ביותר [לפחות בתחילת דרכו]

החלטת לגדל זקן? את חצי דרך בכיוון הנכון

בוא נתחיל בסיבות, ללמה לגדל זקן?

בוא נודה בזה פשוט ולעניין, ישנם מאפיינים  שהופכים גבר לגבר אמיתי,  מאפייינים שניתן לזהותם ממרחק רב המעידים על עצמה, כוח אמינות כריזמה, ותחושת צדק פנימית המעידה  על כך שפשוט, לא אכפת להם מה העולם יגיד על הזקן שלהם, הם יעשו מה שהם רוצים לעשות ובסטייל!

זקנים בפני עצמם מחזקים את היכולת שלך והנוכחות שלך בחדר,  ברגע שאתה תכנס לחדר אין סיכוי שלא ישימו לב שאתה הבחור עם הזקן המעוצב. בתרבויות רבות בעולם הזקן עדיין נחשב לסמל של חכמה, עידון וג'נטלמניות.

עכשיו אתה שואל את עצמך? למה התגלחת עד היום?  אני מתחיל לגדל זקן מהיום! 

א. מעולה!

ב. תתכוננן לג'.

ג.  אתה חייב להבין שאתה כבר לא בצבא,  וכמה שחיילים נהנים מפטור מזקן, אם אתה מעוניין בזקן איכותי לעולם אתה לא תהיה פטור מלטפח אותו.

ד. הטיפוח עצמו לקוח זמן, ניסוי והתמדה!.

בחודשים הראשונים של הזקן שלך יתכן מאוד ותהיה עד לגירויים בעור, החברה שלך תתלונן על הדקירות ועוד כל מני ומני אנשים ברחוב יסתכלו עליך כאילו יצאת מפח האשפה [תן להם מבט מתנשא ותמשיך בדרכך]

חשוב לציין שבזמן הזה עליך לטפל בזקן שלך, תמרח עליו שמן לזקן פעם ביום לאחר המקלחת על מנת לחזק את שערות הפנים ולדאוג שעור הפנים אינו מתייבש ומקבל את הויטמינים הדרושים לו.

החודשים הראשונים של גידול הזקן הם המאתגרים, כרגע אתה לא נמצא פה ולא שם, עליך להיעזר בסבלנות, לאחר גידול מסה מספיק רצינית של שיער עליך לקבוע את התור הראשון למספרת הזקנים הקרובה לביתך ותהיה מוכן לשלב הבא.

 

איך לגדל זקן- הסגנון שהכי יתאים לך [חלק א']

סוגי זקנים למגדל המתחיל

החוקים המוצגים כאן יעזרו לך להבין מהו סגנון הזקן האופיטמלי עבורך

  1. 1. כשאנחנו מדברים על סגנונות של זקנים צריך להבין עקרון אחד חשוב, שיער הפנים שלך וקווי המתאר של הלסת צריכים  ליצור במקביל צורה אליפטית של הפנים שלך.  אם יש לך פנים מרובעות או פנים הנוטות לצורה מלבנית, אתה תרצה להתחיל לגדל זקן בסגנון  מלא  ולא סגנונון מעוצבים כגון הזקן הצרפתי או סגנון ואן דייק.

    איך לגדל זקן בצורה נכונה
    איך לגדל זקן בצורה נכונה

 2. לגדל זקן על פנים הנוטות לצורת משולש:

אם יש לך פנים הנוטות לצורה משולשת או  מלבנית, כדי לך לשקול לגדל שיעור על הפנים בצידי הפנים ולהימנע מלהאריך את הזקן בכל החלק התחתון של הסנטר והצוואר כלומר להשאיר את השער על הפנים באזור זה, אבל לא להגזים.


 

 

Leave a Reply