סידור הזקן ב- 5 שלבים

הגיע הרגע הזה בוא אתה חייב להתחיל לסדר את הזקן הגיע

סידור זקן זו לא מטלה פשוטה, אבל היא גם לא מטלה שצריך לפחד ולהימנע ממנה, עדיף לכם להנות ממנה כמה שיותר, איך שאומרים זקן, מטפחים באהבה. כמגיעים למלאכת סידור הזקן,  צריך להבין שאין כזה דבר דרך אחת לעצב או לסדר את הזקן,  יש כלכך הרבה סיגנונות ולכן נביא לכם רק 5 סגנונות לפיהן ניתן לעצב את הזקן בצורה הטובה ביותר.

1. העיצוב המרובע - מותג הזקנים הבנלאומי זאוס מראה לנו בסרטון נורא פשוט איך להשיג עיצוב מרובע לזקן שלכם, איך לעצב קווי מתאר לזקן כולל סידור זקן בצורה ישרה לכיוון הסנטר.

2. FULL BEARD- הזקן המלא -מותג הזקנים ה GROOMED GURILA מראה לנו איך להיפטר מהצדדים המטרידים. סרטון שמיועד לבעלי זקנים מלאים וארוכים.

מעוניין להבין איך ניתן לטפח את הזקן שלך עם תוצאות של יביישו את הרצל?  הצטרף לקורס המקוון שלנו לעיצוב וטיפוח הזקן של אתר זקנים בע"מ

 

3. איך לסדר את הזקן בלי לגזום שערה אחת?  מותג הזקנים BEARDSPO מראה לנו איך לעצב זקן בלי לגזום שערה אחת, ההסבר מיועד לאלו מכם שקשה להם לוותר על שערה אחת מהזקן

4.  סרטון איכותי מבית היוצר של דניאל אלפונסו - ספר העל אלפונסו מראה לנו אופני סידור הזקן עם גימור מעולה,  תשימו לב ללפני ולאחרי בתספורת הזו. עם מעל למליון צפיות ביוטיוב סידור הזקנים מאת אלפונסו תפסה המון פופולאריות בקהילת הזקנים העולמית וביוטיוב בפרט.

5. BEARD SUPPLY הספר האמריקאי נותן לנו את הטיפים הנכונים ביותר לסידור הזקן,  איך ליצור זקן מעוצב בפוינט לסנטר, איך ליצור נקודת פתיחה בקווי המתאר הגבוהים של הלחיים ונקודת סיום בקצה השערות של הזקן. סרטון איכותי מאוד ששופך אור על אופני סידור הזקן.

Leave a Reply