מי אנחנו

שאלות נפוצות

 מה זה זקנים בע”מ?

זקנים בע”מ הינו מיזם שהוקם על ידי כמה חברה מזוקנים מאזור המרכז שמטפחים זקנים כבר זמן מה.  ביחד  החלטנו להקים אתר [למה לא?]  לאחר שהבנו שיש צורך בהדרכה מעשית לכל אלו שמעונינים לגדל זקן בישראל בצורה נכונה.

לשם האתר  גייסנו את מיטב המוחות והעלנו אותו לאוויר,  מה שהתחיל בתור נושא שולי לרובנו הפך לאתר בעל נפח כניסות הולך וגדל ולכן החלטנו להרחיב את  היצע השירותים שהאתר מציע.  כיום אנחנו מספקים המלצות על מוצרים מיוחדים באמאזון הנוגעים לטיפוח זקנים, הדרכות  על טיפוח זקנים ופוסטים ועדכונים על עולם עיצוב הזקנים.  אנחנו עוסקים בעולם טיפוח הזקנים ושואפים להביא את התוכן הכי איכותי שנוגע לטרנדים של עיצוב וטיפוח זקנים. כמו כן, אנחנו מעוניינים להכניס כמה שיותר גברים ללופ של טיפוח הזקן ולעזור לאלו שמתוסכלים מכל העניין ומחפשים מקום שיעזור להם להבין דבר או שתיים על איך לעשות את זה נכון.

איך ניתן לרכוש שמן לזקן?

שמן לזקן ניתן לרכוש במספר מקומות בארץ ובחו”ל, באתר ריכזנו לכם את סידרת המוצרים של המותג האמריקאי המוביל CAN YOU HANDLE BAR אשר כל מוצריו  נמכרים כרגע ברשת אמאזון,  כמו כן האתר מציע את מגוון המוצרים של המותג BEARD TREND הישראלי. באתר שלנו תמצו מוצרי טיפוח כגון שמן לזקן, ווקס לזקן , או ערכות טיפוח, ניתן למצוא אצלינו בחנות האתר.

רגע,  זה אולי זול יותר, אבל אני מקבל את זה רק אחרי כמה שבועות, למה?

נכון, אתה מקבל את המוצרים רק אחרי מספר שבועות מכיוון שמדובר ממשלוח מארה”ב,  אבל בכל הנוגע למחיר, אין תחרות למה שאתה יכול לקבל מהמוצרים המומלצים שלנו באמאזון  אל מול המוצרים של ישראל.

מה קורה אם אין לי אשראי בנלאומי?  איך אני ארכוש מוצרים באמאזון?

לצערנו, זו האופציה היחידה לרכישה מאמאזון כרגע.

האם ניתן לסמוך על המוצרים שלכם?

המוצרים שמצאנו באמזון עברו את הביקורת של האתר והצליחו לבסס שם טוב בעולם, ואצל לקוחות שכבר רכשו אותם בישראל. המותג שאנחנו ממליצים עליו הינו מותג ה CAN YPU HANDLE BAR האמריקאי.  אנחנו שמחים וגאים להמליץ עליהם לכל משתמש באתר שלנו.

למה כל המוצרים שלכם נרכשים דרך אמאזון? 

אולי יום אחד נפתח חנות ונשווק את מוצרים משלנו, כיום אנחנו פשוט לא מוצאים את הזמן לזה, עם זאת חשוב לנו שאנשים ידעו שיש אלטרנטיבה למחירים הגבוהים בארץ ולכן אנחנו ממליצים על המוצרים שמצאנו באמאזון.

חוץ ממוצרי טיפוח לזקן, אתם מציעים דברים נוספים באתר?

בטח,  בקרוב מאוד נעלה לאתר קורס מקוון לעיצוב זקן, וקורס להכנת שמן לזקן, הקורסים יהיו בחינם ללא עלות, אם אתם מעוניינים להיות מהראשונים שיודעים על פתיחת הקורסים מלאו את הטופס הבא

איך ניתן ליצור איתכם קשר?

כתובת האימייל שלנו ליצירת קשר הינה – ZEKANIM.IL@GMAIL.COM

אהבת?  הירשם לקורס המקוון שלנו!

רוצים לגדל זקן של אריה?  הצטרפו לקורס עיצוב וטיפוח הזקן שלנו – קורס און ליין קצר לעניין וחינמי!