6 טיפים לגידול מהיר של זקן מלא

 

החלטתם לגדל זקן ואתם  לא מרוצים מקצב צמיחת  הזקן שלכם?  למרות שלקצב הצמיחה שלכם יש קשר גדול לגנטיקה שלכם, יש כמה טריקים וטיפים שניתן ליישם על מנת להגדיל את קצב צמיחת שיער הזקן שלכם,  להלן 6 דרכים להגדלת קצב צמיחת הזקן:

1. שינה טובה

מרבית המומחים ממליצים לישון בצורה סדירה, הדבר אמור לעזור לך לתקן תאי העור הפגומים ולקדם צמיחה זקנה. לכן,  הקפד לישון לפחות 8 שעות בלילה על מנת לאפשר לצמיחת השיער שלך את הזמן המינימאלי לגדילה.

2. הקפד לצרוך ויטמינים נוכנים:

ויטמינים ומינרלים מסוימים  יכולים לעזור להגדיל את המהירות שבה שיער פנים גדל.  ויטמין A, ויטמין B, ויטמין C וויטמין E יכולים לעשות פלאים אם הם משולבים בצורה שגרתית  בתזונה. כמו כן, אם אתם צורכים מוצרי טיפוח ודאו כי הם מעושרים באחד מהוויטמנים הללו. כמו כן, הגדלת  כמות החלבון בתזונה היומיומית שלכם יכולה גם כן לעזור להגברת קצב גידול הזקן.  הקפידו  על תזונה בריאה ושתיה של מים,  כמו כן,  המנעו ממתקים ומזון מהיר.

מתעקש לגדל זקן?  לחץ כאן ולמד איך לגדל זקן של אריה!

3. שמירת העור נקי

עור נקי מעודד שיער קטן לגדול. שמור את העור נקי. שטפו אותו במים חמים תכשיר ניקוי עדין מדי בוקר וערב.

4. הימנע מעישון טבק או סיגריות

אחת מתופעות הלוואי של  העישון הינו נשירת שיער. ניקוטין מעשן סיגריות מעכב את יכולתו של הגוף לספוג חומרים מזינים הדרושים לו, כאשר  צמיחת שיער פוחתת מכיוון שזרימת דם הופכת דלה יותר עקב הצרת כלי דם. הימנעו מעישון אם אתם מעוניינים להגדיל את צמיחת שער הפנים שלכם.

5. איזון וסדר יום רגוע

זקנים יגדלו מהר יותר כאשר אתה רגוע, רוב מומחי היופי והבריאות מאמינים שנשירת שיער באה בעקבות מתח. תלמדו לנהל את הלחץ בדרכים בריאות באמצעות מדיטציה ויוגה עבור תוצאות טובות יותר.

6. שמן לזקן

עיסוי פנים משפר את זרימת הדם אל פנים ומעודד  צמיחת שיער חדש. עור מעושר בלחות יוצר סביבה טובה יותר עבור שיער הפנים לגדול בקצב מהיר יותר.  מומלץ לעשות שימוש  בקרם לחות עם אקליפטוס כמרכיב. או בשמן לזקן  המכיל שמן זרעי ענבים המוכח כאחת התרופות הטבעיות המגדילות את קצב צמיחת שיער  הפנים. עיסוי עם שמן זרעי ענבים.הצטרף לקורס עיצוב וטיפוח הזקן שלנו, קל פשוט לא חופר וחינמי!Leave a Reply