7 דברים שכדאי לשקול לפני שבוחרים לעבור השתלת שיער

מבינינו יש לא מעט גברים שלא פעם חשבו על השתלת שיער, מחד תופעת השתלות השיער תפסה תאוצה בעשור האחרון בעיקר בגלל המודעות ההולכת וגוברת לטיפוח יופי ואסתתטיקה,  מאידך יש גם סיכוי גדול שהשתלת שיער היא לא בשבילך.  הינה  7 דברים שכדאי לכם לשקול לפני ההחלטה האם לבצע השתלת שיער

 

  1. עובדים עם מה שייש- השתלת שיער הינה הליך שמאוד עוזר לגברים החשים חוסר בטחון בנראות הקרקפת שלהם. עם זאת, כמה שההליך יכול לעשות הבדל עצום בנראות השיער שלך, ולשפר את הביטחון העצמי, רופאים המבצעים את התהליך עובדים בעיקר עם השיער שכבר נמצא על הראש,  כלומר גברים עם קו שיער נסוג או דליל בחלק העליון של הראש. הרופאים בדרך כלל  משתמשים באזורים אחרים של הקרקפת להשתלת שיער חדש באזורים הדלילים יותר.
  2. זה עלה לך- אם יש לך תקציב לזה, תהיה לך גישה יותר טוב לרופאים טובים יותר. כך בחשבון שישנם פתרונות אחרים להתקרחו כגון הליך תרופתי עליו יש להתייעץ עם רופא העור שלך. לכן שווה לכך לעשות קצת חיפוש בגוגל על גופים שונים מציעים טיפול בנשירת שיער גברים וללקט מספר הצעות מחיר.
  3. בחירת קלינקה טובה- בחירת מרפאת השתלת שיער אם המלצות יכולה להיות החלטה קשה אבל היא מאוד מאוד חשובה. יש מגוון אלמנטים שיש לקחת בחשבון  כאשר בוחרים את הרופא שלכם, עיקר ההחלטה צריכה לבוא מהמלצות ששמעתם, התייעצות עם הרופא,  ומחקר על הקליניקה בגוגל  את הטיפולים על ההצעה.
  4. טיפולים טבעיים- נסה טיפולים טבעיים לנשירת שיער דליל,  אל תרוץ ישר לפיתרון הכירוגי או התרופתי.
  5. ההליך עצמו מיועד לגברים צעירים-  על פי Qura הליך השתלת השיער אינו קשור לגיל כפי שהוא תלוי בזמינות אזור ממנו ילקחו זקיקי השיער להשתלה. במידה ויש לך איזור ממנו ניתן לקחת שיער ולהשתילו מחדש באזורים דלילי השיער יתכן מאוד ותימצא כמועמד מתאים להשתלת שיער. כמובן שתמיד מומלץ להתייעץ עם מומחה להשתלת שיער.סיבה: מומלץ על ידי מומחה מומחה להשתלת שיער מנתח כי הליך בטוח לחלוטין וקבוע עבור אנשים נשירת שיער רק אם יש לך השגת שלב בגרות שלך ויש לך אזור התורם יציב למילוי דרישת השתלים על מנת לכסות את הקירח חֵלֶק. מאז הנער הם לא השלב הנכון לקחת את הנוהל כמו אזורי התורם אינם יציבים עם דרגה מתקדמת של baldness ו מומחה מנתח אינו מאפשר את ההליך בשלב מוקדם כל כך, ואילו הוא בטוח עם אנשים זקנים אם יש להם מקום טוב בריא בריא התורם עבור ההליך.
  6.  סיכומים וסיכונים- החלטת לעבור את הניתוח בכל זאת? שים לב שאתה שם את עצמך במצב שבו אתה נתון לסיבוכים מסוימים וסיכונים. המהלך החכם יהיה לשאול ולברר עם הרופא שלך לאילו סיבוכים הניתוח יכול לגרום [זה סעי, בונוס סתם בשביל השקט הנפשי שלך]  לפני שעבר את הניתוח.  תחקור ותשאל בפורומים און ליין ותנסה לברר אילו חוויות גברים שהיו במקומך משתפים במרחבי המרשתת.
  7. לא גדל לכם שיער על הראש?  תגדלו זקן! באתר, אנחנו באמת מאמינים שאם אתה מרגיש טוב עם עצמך, יהיה לך טוב.  טיפוח הזקן הוא  אופציה טובה  לאלו מכם שמצערים על אובדן שיער הפדחת, אבל רוצים טאץ של גבריות למראה השעיר שלהם. במדיה ואתה רוצים לקחת את מלאכת גידול הזקן שלכם צעד אחד קדימה, בקרו בפוסט הבא שלנו - איך לגדל זקן ב 6 שלבים פשוטים

 

הכותב אינו רופא, ואינו איש מקצוע, כל הנאמר בכתבה הינו בגדר המלצה על בסיס מחקר שנעשה באינטרנט, הקורא אשר עושה שימוש במידע המובא במאמר זה עושה זאת על אחריות בלבד ולא יכול לבוא בטענות כלפי האתר או מי מטעמו

 

Leave a Reply