8 טיפים לאיך לחזק את הזקן הצרפתי שלך

רובנו מכירים את הסגנון הפמפורסם העונה לשם הזקן הצרפתי, אך, מעטים מאיתנו מודעים להיסטוריה של הסגנון, ממה הוא מורכב, ואיך בכלל אפשר לעצב אחד כזה? מבחינה היסטורית שם הזקן הינו זקן VAN DYKE אשר נקרא על שם הצייר הפלמי המפורסם אנתוני ואן דייק. עד כאן לחלק של ההיסטוריה, ועכשיו לנושא שיותר מעניין אותנו, איך אפשר לעצב זקן כזה? להלן 8 הכללים של אתר זקנים בע"מ לזקן צרפתי מוצלח

1. איך הזקן הצרפתי יכול לעשות פלאים לאופי שלך?

הסגנון הצרפתי מיוחד מאוד, ומדגיש את העידון של תווי פניו של הגבר בעוד מעיד על ביטחון גבריות  ושלמות עצמית.  יחד עם זאת, אסור להיות שאננים אם בחרת בסגנון זה כי הזקן הזה יכול לעשות גם נזק ופשוט להראות רע.

תחילה, תווי הפנים הגבריים מסווגים לפי מספר צורות,  יש פנים מרובעות, עגולות, מלבניות, אליפטיות, ומשולשות, הדבר הראשון שעליך לקבוע זה האם תווי הפנים שלך מתאימות לסגנון הזקן צרפתי.

גבר אמיתי מסדר את הזקן שלו
גבר אמיתי מסדר את הזקן שלו

2. תווי פנים עגולות  והזקן הצרפתי

כאמור, לא כל תווי פנים מתאימים לסגנון הזקן הצרפתי.  אם יש לך תוו פנים עגולים הזקן הצרפתי יתאים כמו כפפה לסגנון הפנים שלך, כד לבחון את זה אתם יכולים לעמוד מול מראה ולסמן עם טוש מחיק כיצד יראה הזקן הצרפתי על הפנים שלכם [טכניקה מומלצת כדי לעשות סימולציה לכל סגנון זקן שהוא].

3. איך מתחזקים זקן צרפתי?

זקן  צרפתי מתוחזק היטב יכול לשפר את המראה והגבריות של כל גבר, מזמרי רוק ועד כוכבי סרטים מובילים. הזקן מורכב משילוב פשוט של  שפם וזקן.  הזקן הצרפתי מתייחס בדרך כלל לעקומת שפם הנוטה למטה משני צדי הפה  כאשר לבסוף היא מתחברת עם הזקן  המכסה את הסנטר בלבד,

4. המאפיין המרכזי של הזקן צרפתי 

אחד המאפיינים העיקריים שמזוהים עם הזקן צרפתי הינו ההופעה המסודרת. הגברים שבאמת משקיעים בזקן הצרפתי שלהם מקצצים אותו בתדירות גבוהה האורך והעובי של הזקן הצרפתי יכול להשתנות מאדם לאדם [בהתאם לההעדפות ולאופן צמיחת הזקן]   חשוב ליין ששפם עבה יכול לגרוע מן המראה הסופי של הזקן הצרפתי,  באופן אידיאלי,העור בחלק העליון של השפה צריך להיות גלוי משני צדי השפם צריך להתחבר עם הזקן  הנמצא על הסנטר.  חשוב לציין שישנן מספר גרסאות של זקן צרפתי בהן השפם אינו מתחבר עם הזקן.  זאת ועדו, אורך זקן ואן דייק  אידיאלי הינו בדרך כלל  בין 2.5  ל- 5 ס"מ.

5. למה אתם צריכם לשמור על החלק התחתון של הזקן [זה שמתחת לסנטר]

החלק התחתון של זקן צרפתי בדרך כלל מכיל צורה מעוגלת ועליו לכסות את העקומה של הסנטר.  יש לדאוג לכך שהלחיים מגובה בסיס התנוך [באוזן] ועד זוויות הפה מגולחות למשעי ולא גודלים עליהן זיפים. בדרך כלל כל שיער שיגדל לאורך הלחיים  בדמות פיאות או זיפים  לא יבוא בטוב עם סגנון הזקן הצרפתי, ועל מנת לשמור על שלמות הסגנון מומלץ לעשות מאמץ ולא  לגדל שערות מתחת לנקודה התחתונה של תנוך האוזן.

הלכתם על זקן צרפתי,  אבל אתם מרגישים שאתם צריכים עוד דחיפה?  הצטרפו לקורס עיצוב וטיפוח הזקן של אתר זקנים בע"מ בחינם לגמרי!

6. החלטתי לגדל זקן צרפתי, איך מתחילים? 

תפסיקו להתגלח למשך שבוע בנקודה הזו הספם שלכם יהיה באורך הנוכן על מנת להתחיל את עיצוב הזקן הצרפתי. אחרי שעיצבתם את השפם תדאגו ששאר חלקי הפנים שלכם יהיו מגולחים למשעי [ לא לגעת בשערות הזקן שנמצאות על הסנטר]

7. איך ממשיכים?

כשר הזקן שלכם מתחיל לגדול, מומלץ להתחיל להשתמש במכונה לגילוח זקן על מנת לעצב את הפס המפורסם של הזקן הצרפת, בנקודה זו בתקווה כבר ביססתם שפם מכובד.

8. הטוויסט המפורסם של הזקן הצרפתי

אם אתם מעוניינים להוסיף לסגנון הזקן הצרפתי את הטוויסט שלו תנסו לסלסל את השפם כלפי מעלה,  במידה ויש לכם סגנון שיער עקשן תעשו שימוש בווקס לזקן על מנת לייצב את השפם ולהשאירו במקום.

רוצים לדעת איך לעצב זקן בצורה הטובה ביותר?  הרשמו לקורס המקוון שלנו:

Leave a Reply